Bądź na bieżąco
Newsletter

Tylko powiadomienia o nowych przygodach. Zapisz się i bądź na bieżąco. W każdej chwili można się wypisać :-)

Współpraca

Ten blog oraz moje profile społecznościowe ukazują, że byłem już tu i ówdzie, przetrwałem w różnych warunkach i wdrapywałem się na szczyty. Krótko mówiąc – osiągałem zamierzone cele, współpracując po drodze z osobami, które miały taką chęć. Przekraczałem dawnego siebie – owego zwykłego Kowalskiego – który w przeszłości nierzadko wracał dość wypoczęty do domu, ale nie czuł dostatecznej radości w betonowej, wielkomiejskiej dżungli. Odnajdywał za to radość wysoko w górach, nawet gdy czuł się nieludzko zmęczony. 😉

I wielu z Was też tak może! Kluczowym zasobem jest Wasza motywacja. Z przyjemnością pomogę Wam wydobyć ją na światło dzienne, opowiem, jak to zrobić i pokażę, że można zmotywować się do zrobienia czegoś, co w pierwszym odruchu zdaje się Was przerastać.  Nieważne, kim jesteście i co Was napędza – wszyscy kochamy ciekawe historie i pragniemy spotykać tych, którzy je przeżyli.

W mojej karcie dań znajdziecie:

  • przedsięwzięcia medialno-marketingowe skierowane zarówno do marek jak i osób wyznających zbliżone do moich wartości. Sprawdziłem się jako aktor w kilku reklamach, więc mam doświadczenie na tym polu.
  • wymianę barterową w zakresie wzajemnej promocji i głoszenia dobrej nowiny o Waszym projekcie. Docieram do ludzi, którzy z kolei mają wpływ na działania innych.
  • różne rodzaje spotkań i prelekcji poświęconych górom. Audytorium – dowolne, czas i miejsce – do ustalenia, przednia zabawa i górski klimat – zapewnione.
Moja pierwsze prelekcja w Południku Zero w Warszawie, na którą przyszło więcej miłośników gór, niż sądziłem. Kolejka zawijała jeszcze daleko za winklem jak precelek

Czasem powiem coś w TV

Ugoszczony w Pytaniu na śniadanie

Napisz do mnie

Stratą czasu byłoby, gdybym dłużej Was przekonywał, że warto ze mną współpracować – wolę, byście przekonali się sami. Nie wahajcie się pisać do mnie najednejlinie@gmail.com, nawet nie będąc do końca pewnymi, co dokładnie chcielibyście zrealizować. Wspólnie doprecyzujemy pomysł i przemienimy go w projekt.

Blog tworzony z sercem by Pawel Kowalski. Wszelkie prawa zastrzeżone.