Bądź na bieżąco

Newsletter

Tylko powiadomienia o nowych przygodach. Zapisz się i bądź na bieżąco. W każdej chwili można się wypisać :-)

Trekking i prelekcje

– Pytasz, co robię lub co mogę zrobić…dla Ciebie?

– Pomagam ludziom w osiąganiu szczytów ich możliwości. To…na który wyruszymy wspólnie?

Razem z moim druhem wyprawy Dawidem, pijemy herbatę, którą otrzymaliśmy za wniesienie 15 kg worka ekogroszku do Chaty pod Rysami.

Ludzie pracujący razem jako jedna grupa potrafią dokonać rzeczy, których osiągnięcie nie śniło się nikomu z osobna. – Franklin Delano Roosevelt

Takiego autorytetu nie trzeba nikomu przedstawiać. Jego dokonania są niepodważalne i niemal jednoznacznie oceniane. Wśród rodaków zyskał reputację człowieka wysoce zdeterminowanego i bardzo odpornego psychicznie – kogoś, kogo nie da się zdemotywować. Przez większość życia był kaleką – o własnych siłach nie mógł wspiąć się na jakąkolwiek górkę, ale potrafił dopiąć swego, forsując korzystne zmiany społeczne. Stąd też nie należy przechodzić obok jego słów obojętnie.

Ten blog oraz moje profile społecznościowe ukazują, że byłem już tu i ówdzie, przetrwałem w różnych warunkach i wdrapywałem się na szczyty. Krótko mówiąc – osiągałem zamierzone cele, współpracując po drodze z osobami, które miały taką chęć. Przekraczałem dawnego siebie – owego zwykłego Kowalskiego – który w przeszłości nierzadko wracał dość wypoczęty do domu, ale nie czuł dostatecznej radości w betonowej, wielkomiejskiej dżungli. Odnajdywał za to radość wysoko w górach, nawet gdy czuł się nieludzko zmęczony. 😉

I wielu z Was też tak może! Kluczowym zasobem jest Wasza motywacja. Z przyjemnością pomogę Wam wydobyć ją na światło dzienne, opowiem, jak to zrobić i pokażę, że można zmotywować się do zrobienia czegoś, co w pierwszym odruchu zdaje się Was przerastać.  Nieważne, kim jesteście i co Was napędza – wszyscy kochamy ciekawe historie i pragniemy spotykać tych, którzy je przeżyli.

Współpraca

W mojej karcie dań znajdziecie:

  • różne rodzaje spotkań i prelekcji poświęconych górom. Audytorium – dowolne, czas i miejsce – do ustalenia, przednia zabawa i górski klimat – zapewnione.
  • wspólne wyprawy w góry, podczas których będę Waszym towarzyszem. Dostosuję do Waszych możliwości i oczekiwań trasę, tempo i inne parametry takich eskapad.
  • przedsięwzięcia medialno-marketingowe skierowane zarówno do marek jak i osób wyznających zbliżone do moich wartości. Sprawdziłem się jako aktor w kilku reklamach, więc mam doświadczenie na tym polu.
  • wymianę barterową w zakresie wzajemnej promocji i głoszenia dobrej nowiny o Waszym projekcie. Docieram do ludzi, którzy z kolei mają wpływ na działania innych.
  • wszelkie inne formy wspólnego rozwiązywania problemów. Mam tu na myśli rozmaite sposoby, jakie przyjdą Wam do głowy, a które byłyby w stanie zdyskontować moje kompetencje i doświadczenia.

Owocnej, smacznej i pełnej uśmiechu współpracy. Życzy szef kuchni zawieszonej “Na jednej linie” Paweł Kowalski pawel@najednejlinie.pl

Prelekcje

Na moją prelekcję w Południku Zero, przyszło więcej gości, niż mogła pomieścić sala 🙂

Reklamy

i w reklamie również zagram np. architekta

 

Trekking i Wschody słońca

Za każdym razem czekam na pojawienie się na horyzoncie słońca, a nierzadko czas ten dłuży mi się jak cholera. Słońca, którego tak bardzo potrzebuję, czasem desperacko szukam na nieboskłonie. Na ogół jest tak, że pierwsze jego promienie rozwiewają moje wątpliwości, budzą we mnie nadzieję i napawają moje serce radością. Wtedy czuję, że “wszystko będzie dobrze”. Po czym zaczynam wierzyć, że jestem w stanie przezwyciężyć wszelkie problemy.

Chcesz poznać to uczucie ?

Razem z Piotrkiem stoimy na szczycie Island Peak 6189 m n.p.m. (Himalaje)
Razem z Piotrkiem stoimy na szczycie Island Peak 6189 m n.p.m. (Himalaje)
Razem z Kasią, Piotrkiem i Łukaszem wchodzimy na Mala Mojstrovke (Słowenia)
Razem z Kasią, Piotrkiem i Łukaszem wchodzimy na Mala Mojstrovke (Słowenia)
Razem z Wojtkiem szykujemy się do wyjścia ze schroniska w Tette Rose
Razem z Wojtkiem szykujemy się do wyjścia ze schroniska w Tette Rose
Cała ekipa zdobywców Mont Blanc. Od lewej Łukasz, Wojciech, Piotrek, Irek.
Cała ekipa zdobywców Mont Blanc. Od lewej Łukasz, Wojciech, Piotrek, Irek.
W drodze na Kazbek - połączeni jedną liną
W drodze na Kazbek - połączeni jedną liną
Razem z Marcinem stoimy na szczycie Kazbek 5033m n.p.m
Razem z Marcinem stoimy na szczycie Kazbek 5033m n.p.m

Napisz do mnie

Stratą czasu byłoby, gdybym dłużej Was przekonywał, że warto ze mną współpracować – wolę, byście przekonali się sami. Nie wahajcie się pisać do mnie pawel@najednejlinie.pl, nawet nie będąc do końca pewnymi, co dokładnie chcielibyście zrealizować. Wspólnie doprecyzujemy pomysł i przemienimy go w projekt.